ČistímeSiZuby.cz Nákupní košík 0 Kč
ČistímeSiZuby.czO zubechBělení zubů s Unidentem

Bělení zubů s Unidentem

Domácí bělení zubů

 

Zub je pokrytý zubní sklovinou, zabarvení které vidíme je zubovina (dentin) pod ní. Na zubní sklovině se vytváří díky konzumaci kávy, čaje, červeného vína a dalších potravin skvrny, které lze odstranit kvalitními zubními pastami.  Více  informací o bělení povrchových skvrn naleznete v článku Vybíráme bělící zubní pastu.

Domácí bělení zubů je efektivnější způsob bělení zubů,  který mění vnitřní barvu zubu bělícím gelem  s vyšším obsahem peroxidu vodíku.

Bělení zubů bělícími gely je rychlé, snadné a efektivní bělení, pomocí aktivního kyslíku, které se provádí mimo ordinaci zubního lékaře, s použitím karbamidu peroxidu o koncentraci 10-20% do individuálně zhotovených nosičů.  Čím vyšší koncentrace, tím rychlejší výsledky. Dnes se smí pro domácí bělení používat gely o maximální koncentraci 16% karbamid peroxidu. Intenzita používání a četnost opakování bělení stanoví ošetřující lékař nebo hygienistka.


Silikonové nosiče vyrobené dle otisku Vašich zubů budou přesně sedět na zuby, čímž se zajistí, aby nedocházelo k vytékání bělicího gelu z nosice a následnému podráždění dásní.

 Zubní bělící gel UNIDENT 16% pro domácí nebo ordinační bělení


Gel UNIDENT 16% se aplikujte na povrch zubů, do přesně přiléhajících, individuálně vyrobených nosičů. Váš zubní lékař, nebo dentální hygienista provede otisk Vašeho chrupu a v laboratoři zhotoví odlehčený model, pomocí kterého se bělící gel aplikuje na zuby. Samotné bělení probíhá pohodně u Vás doma.

Bělení zubů bělícími gely je rychlé, snadné a efektivní bělení, pomocí aktivního kyslíku, které se provádí mimo ordinaci zubního lékaře, s použitím karbamidu peroxidu o koncentraci 10-20% do individuálně zhotovených nosičů.

UNIDENT gel obsahuje 16% karbamidu peroxidu. Gel se aplikuje doma, s nosiči na zuby 2x denně, 30 minut, po dobu 1-2 týdnů.

Nosič  s bělicím gelem se nechávají v ústech po dobu 30 minut, 2x denně.  Proces  bělení opakuje po dobu 1- maximálně 2 týdnů, dle  doporučení  a pod dozorem Vašeho zubního lékaře nebo dentální hygienistky.  Během procesu bělení a po něm je potřeba držet  "bílou dietu", vyhnout se  nevhodným potravinám  a používat vhodnou zubní pastu a přípravky na snížení citlivosti.

 

 Bělící zubní pasta UNIDENT PROFESSIONAL

Abyste si co nejdéle udrželi bělejší odstín zubů, je potřeba používat bělicí zubní pasty , které Vám pomohou zuby kvalitně vyčistit a odstranit skvrny, které se na zubech během dne usazují. 

Bělící zubní pasta UNIDENT PROFESSIONAL posiluje díky fluoridu zubní sklovinu, zajišťuje komplexní každodenní péče, díky antimikrobiální ochraně aktivního kyslíku účinně chrání proti zubnímu kazu a současně šetrně bělí zuby až o několik odstínů. Je speciálně navržená pro každodenní použití, obsahující bezpečné bělící látky, které obnovují a zachovávají přirozenou bílou barvu zubů. Účinně a bezpečně odstraňuje povrchová zabarvení. Je maximálně vhodná pro péči po bělení zubů v ordinaci.
Zubní pasta je určena ke každodennímu, dlouhodobému použití.

UNIDENT ® Black & Gold je černá bělící zubní pasta se zlatými třpytkami (prachem) speciálně navržena pro každodenní použití.

Obsahuje bezpečné bělící látky, bioaktivní uhlí a zlatý prach, pro dokonalý a zářivý úsměv.

Inovativní složky dodávají zubní sklovině bělost a lesk, účinně a bezpečně odstraňují nežádoucí pigmentaci ze zubů (káva, víno, čaj). Tato zubní pasta chrání zuby před zubním kazem, účinně odstraňuje zubní plak a povrchové skvrny, obnovuje přirozenou barvu zubů, zatímco fluorid, který obsahuje, snižuje citlivost zubů a posiluje sklovinu.

UNIDENT ® Black & Gold zubní pasta je ideální volbou pro použití jak mezi profesionálními bělícími procedurami, tak po jejich dokončení, protože zajišťuje dlouhodobé uchování výsledku.

Unident Gold bělící zlatá zubní pasta  speciálně navržena pro každodenní použití.

Obsahuje bezpečné bělící látky a mikročástice 24k zlata, pro dokonalý a zářivý úsměv. Inovativní složky dodávají zubní sklovině bělost a lesk, účinně a bezpečně odstraňují nežádoucí zabarvení zubů (např. káva, červené víno, čaj, kari koření). Mikročástice 24k zlata mají protizánětlivé a regenerační účinky, chrání dutinu ústní před bakteriemi.

Tato zubní pasta chrání zuby před zubním kazem, účinně odstraňuje zubní plak a povrchové skvrny, obnovuje přirozenou barvu zubů, zatímco fluorid, který obsahuje, snižuje citlivost zubů a posiluje sklovinu. 

UNIDENT® Gold zubní pasta je ideální volbou pro použití jak mezi profesionálními bělícími procedurami, tak po jejich dokončení, protože zajišťuje dlouhodobé uchování výsledku.

 

 

UNIDENT Conditioner – zubní kondicionér po bělení zubů 

Pokud budou Vaše zuby po bělení citlivější, můžete  používat speciální gely nebo pasty na snížení citlivosti zubů a současně  zvýšit odolnost zubní skloviny a znovu podpořit bělost

Unident Conditioner  je bioaktivní zubní krém  určený ke snížení citlivosti zubů způsobenou jejich bělením  a  současně jeho aplikací zvýšíte odolnost zubní skloviny. 
Unident Conditioner j
e inovativní produkt, který si klade za cíl rekonstrukci zubní skloviny a je založen na bioaktivní hydroxyapatitu nanokrystalů. Tyto vysoce ryzí hydroxyapatity nanokrystaly jsou podobné struktury s anorganickou částí zubní tkáně a vzhledem k jejich silné přilnavosti pomáhají účinně napravit případné strukturní nedokonalosti. Účinně bojuje proti zubnímu plaku a zlepšuje zdraví dásní, nabízí zářivý úsměv.

 

 

Unident 16% gel můžete koupit i v sadě se zubní pastou Unident nebo jako balíček pro komplexní péči při domácím bělení s Unident Conditionerem

 

Proces domácího bělní např. na cestách, nebo mezi jednotlivými bělícími prodćedurami můžete doplnit bělícím perem od jiného výrobce:

Dazzling white pen 

Gelové pero vyráběné v USA dle nejvyšších požadavků současné orální péče a hygieny přináší profesionální a pohodlné bělení až k Vám domů. Bělení zubů tímto perem je rychlé, jednoduché a praktické s okamžitými výsledky bez narušení zubní skloviny. Účinek spočívá v uvolnění aktivního kyslíku, který poté působí na povrchu skloviny. Peroxid vodíku, 6%, útočí okamžitě na molekuly skvrn uvnitř zubu. Bělící pero je praktické i při cestách, takže bělící proces nemusíte přerušovat.
Poradna:
Poradna ústní hygieny
Přehled vybraných výrobců zboží dentální hygieny obchodu

Péče o chrup dospělých:
Sencor - kvalita za rozumnou cenu
Philips Sonicare - Jak vybrat sonický zubní kartáček - výhody a funkce zubních kartáčků Philips
Philips Sonicare - 8 nejčastějších otázek a praktických rad k sonickému čištění dle firmy Philips Sonicare
Philips Sonicare - Jak správně čistit sonickým kartáčkem Philips
Philips Sonicare - Zaměřeno na zánět dásní a paradentózu
Philips Sonicare - Zaměřeno na bělení a pigmentace
Philips Sonicare - Zaměřeno na děti
Philips Sonicare - Zaměřeno na fixní aparátky
Philips Sonicare - Zaměřeno na protetiku
Philips Sonicare - Jak postupovat v případě reklamce nebo potíží s výrobkem
Philips Sonicare - Vybíráme náhradní hlavici Philips Sonicare
Philips Sonicare -Tabulka zubních kartáčků Philips Sonicare
Sonické čištění - Sonický, rotační či klasický zubní kartáček
Sonické čištění - Jak často měnit náhradní hlavici
Sonické čištění - Sonic Gel pro sonické čištění
Ústní sprchy
Mezizubní péče - Jak a čím pečovat o mezizubí
Mezizubní péče - Dentální niť nebo dentální páska?...nebo mezizubní kartáček?
Mezizubní kartáčky
Mezizubní kartáčky TePe
Mezizubní kartáčky CURAPROX
Zubní plak - O čem rozhoduje?
Zubní plak - Proč se zuby kazí
Zubní plak - Jak předejít zubnímu kazu
Zásady správného čištění zubů
Jak správně provádět ústní hygienu
Zubní kartáček - Jaký zubní kartáček si vybrat
Zubní kartáček - Jak pečovat o zubní kartáček
Jednosvazkový SINGLE kartáček a technika SOLO
Fluoridace
Fluoridace trochu jinak
O paradentóze
O padadontóze - Paradontální gely
O paradontóze - CHLORHEXIL – vysoce kvalitní výrobky na parodontózu
O parodontóze - CHLORHEXIDIN - účinný bojovník s parodontózou
Zubní pasta
Zubní pasta - Jak si vybrat tu správnou
Zubní pasta ELMEX
Zubní pasta od Curaproxu - Enzycal
Zubní pasty BioRepair - aktivní technologie microRepair
Citlivé zuby
Curasept Biosmalto - řada pro citlivé zuby
Curasept Biosmalto - řada pro zuby poškozené erozí či abrazí
Bělení - Vybíráme bělící zubní pastu
Bělení zubů s Unidentem
Bělící zubní kartáčky Megasmaile
Ústní vody
Ústní vody - Dělení dle účinku
Ordinace dentální hygienistky
Výrobky značky CURAPROX
Jak pečovat o rovnátka
Zápach z úst neboli HALITÓZA
O zubních náhradách neboli korunky, můstky, implantáty

Péče o dětský chrup:
Pečujeme o miminko
První zoubek v půl roce
Dětská dentální hygiena a péče o dětské zuby
Výrobky značky CURAPROX pro děti
Mléčné zuby potřebují péči
Mléčný chrup kazí chyby ve stravování
Motivujte děti k lepšímu čištění zubů
Super zoubek - nová aplikace pro zábavné čištění
Philips Sonicare - zaměřeno na děti
Fluoridace
Fluoridace trochu jinak
Jak pečovat o rovnátka


Kontakty:
Telefon: 605 143 664
e-mail: info@cistimesizuby.cz