ČistímeSiZuby.cz Nákupní košík 0 Kč
ČistímeSiZuby.czO zubechBělení zubů

Bělení zubů

Bílé zuby rozzáří Váš úsměv


Bílý úsměv omlazuje, vypovídá o aktivním přístupu k životu a zvyšuje sebevědomí. Po krásných, býlích zubech toužili již lidé ve starém Egyptě. K bělení tenkrát používali popel a sodu. Ale to my dnes, naštěstí, již nemusíme.

Barva zubů je individuální, stejně, jako barva vlasů nebo očí. Zuby začínají ihned po prořezání do dutiny ústní pomalu tmavnout. Většina z nás jejich zabarvení navíc negativně ovlivňuje např. pitím červeného vína, Coca-Coly, kávy, čaje, kouřením, ale i užíváním antibiotik, či vysokým příjmem fluoru.

Trend bílých zubů přišel do Evropy před několika lety z USA a profesionální bělení zubů se stalo v posledních letech velmi populární a vyhledávané i v České Republice. Bělení zubů je dnes vysoce profesionální, bezpečné a velmi účinné.

Zub je pokrytý průhlednou sklovinou, zabarvení, které vidíme je zubovina (dentin) pod ní.

Internetový obchod ČistímeSiZuby Vám nabízí několik kvalitních a oblíbených přípravků pro domácí bělení:


Zubní bělící gel UNIDENT 16% pro domácí nebo ordinační bělení


Gel UNIDENT 16% se aplikujte na povrch zubů, do přesně přiléhajících, individuálně vyrobených nosičů. Váš zubní lékař, nebo dentální hygienista provede otisk Vašeho chrupu a v laboratoři zhotoví odlehčený model, pomocí kterého se bělící gel aplikuje na zuby. Samotné bělení probíhá pohodně u Vás doma.

Bělení zubů bělícími gely je rychlé, snadné a efektivní bělení, pomocí aktivního kyslíku, které se provádí mimo ordinaci zubního lékaře, s použitím karbamidu peroxidu o koncentraci 10-20% do individuálně zhotovených nosičů.

UNIDENT gel obsahuje 16% karbamidu peroxidu. Gel se aplikuje doma, s nosiči na zuby 2x denně, 30 minut, po dobu 1-2 týdnů.


Bělící zubní pasta UNIDENT PROFESSIONAL

Bělící zubní pasta UNIDENT PROFESSIONAL posiluje díky fluoridu zubní sklovinu, zajišťuje komplexní každodenní péče, díky antimikrobiální ochraně aktivního kyslíku účinně chrání proti zubnímu kazu a současně šetrně bělí zuby až o několik odstínů. Je speciálně navržená pro každodenní použití, obsahující bezpečné bělící látky, které obnovují a zachovávají přirozenou bílou barvu zubů. Účinně a bezpečně odstraňuje povrchová zabarvení. Je maximálně vhodná pro péči po bělení zubů v ordinaci.

Zubní pasta je určena ke každodennímu, dlouhodobému použití.


 

 

UNIDENT Conditioner – zubní kondicionér po bělení zubů

Unident Conditioner  je bioaktivní zubní krém  určený ke snížení citlivosti zubů způsobenou jejich bělením  a  současně jeho aplikací zvýšíte odolnost zubní skloviny.
Unident Conditioner je inovativní produkt, který si klade za cíl rekonstrukci zubní skloviny a je založen na bioaktivní hydroxyapatitu nanokrystalů. Tyto vysoce ryzí hydroxyapatity nanokrystaly jsou podobné struktury s anorganickou částí zubní tkáně a vzhledem k jejich silné přilnavosti pomáhají účinně napravit případné strukturní nedokonalosti. Účinně bojuje proti zubnímu plaku a zlepšuje zdraví dásní, nabízí zářivý úsměv.

 

Bělící zubní pasty firmy Curaprox:

Zubní pasty BE YOU

Bělící zubní pasta pro jemné, přírodní enzemické bělení. Speciální mentolové perličky ze kterých se uvolňuje svěžost ještě desítky minut po vyčištění zubů.
Součástí zubní pasty je Hydroxyapatit, který chrání  a regeneruje zubní sklovinu a dokáže vyplnit počínající zubní kaz.
Šetrné RDA 50 k zubní sklovině, zubní pasta obsahuje 950ppm fluoridu sodného pro prevenci zubního kazu.
Šetrné  enzemycké bělení
Prevence a zacelení počínajícího zubního kaz

Zubní pasty mají různé ovocné příchutě.

 

Zubní pasta Black ist White  a White i Black v bílém či černém balení s bílou či černou zubní pastou

White is Black  je bělící zubní pasta, která  odstraňuje ze zubů skvrny prostřednictvím aktivního uhlí - bez abrazivních a bělících látek.  Zubní pasta pro každodenní použití, která nečistoty a skvrny ze zubů šetrně ostraní s příjemnou, jemnou, citrusovou příchutí.

 

Bělící zubní pasty firmy Curasept:

Nově (od roku 2020) jsou na trhu i bělící zubní pasty osvědčeného výrobce dentálních produkty, firmy Curasept a jejich edite bělících past Luxury a aktivní bělící složkou, a remineralizačním účinkem.

Černá zubní pasta a Bílá s bioaktivním uhlím,  s fluoridem a peroxidem a Zlatá s mikrokuličkami, které odstraňují  molekuly, způsobující  nežádoucí zabarvení zubů.

  

DAZZLING WHITE PEN - gelové, bělící pero


DAZZLING WHITE PEN je gelové pero vyráběné v USA dle nejvyšších požadavků současné orální péče a hygieny přináší profesionální a pohodlné bělení až k Vám domů. Bělení zubů tímto perem je rychlé, jednoduché a praktické s okamžitými výsledky bez narušení zubní skloviny. Účinek spočívá v uvolnění aktivního kyslíku, který poté působí na povrchu skloviny. Peroxid vodíku, 6%, útočí okamžitě na molekuly skvrn uvnitř zubu. Bělící pero je praktické i při cestách, takže bělící proces nemusíte přerušovat.Bělící zubní pasta President WHITE S VÝTAŽKY Z BYLIN pro citlivé zuby


Zubní pasta PresiDENT WHITE obsahuje extrakt ženšenu, který je vstřebáván sliznicí dutiny ústní. Ženšen je známý svým širokým spektrem zdravotně prospěšných účinků. Pomáhá získat zubům zpět jejich přirozenou bělost, a to díky přírodnímu způsobu bělení. Zubní pasta efektivně bělí zuby na přírodní bázi, viditelně redukuje zubní kámen, působí preventivně proti zubnímu kazu, zpevňuje zubní sklovinu i dásně.
Zubní pasta PresiDENT WHITE je vhodná i pro pacienty s citlivými zuby a děti od 6 -ti let.Intenzivní bělící zubní gel President WHITE PLUS


PresiDENT WHITE PLUS je intenzivní zubní gel pro efektivní odstraňování zubního kamene a nevzhledných pigmentových skvrn hnědé až tmavohnědé barvy.
Díky speciální směsi abrazivních mikročástic získaných z lastur patřících do čeledi Diatomaceae, pomáhá tato speciální zubní pasta PresiDENT WHITE PLUS navrátit zubům jejich přirozenou barvu již po několika aplikacích. Přesto, že je bělení zubů dnes na vysoké úrovni, stejně, jako požadavky na estetičnost, pokud by Vám nevyhovovalo (např. z důvodu zvýšené citlivosti zubů) je vždy lepší bělící kůru přerušit, neriskovat poškození zubní skloviny a poradit se svým zubním lékařem.

Zubní pastu či bělící gel PresiDENT můžete kombinovat s ústní vodou PresiDENT White 250ml , s  bělícím zubním kartáčkem PresiDENT s aktivní bělící složkou či bělící, voskovanou, dentální nití PresiDENT White, které účinek přírodního bělení ještě  zesílí.

 

 

 

 
Poradna:
Poradna ústní hygieny
Přehled vybraných výrobců zboží dentální hygieny

Péče o chrup dospělých:
Sonic Gel pro sonické čištění
BioreRair - přehled produktů
Curasept Biosmalto - řada pro citlivé zuby
Curasept Biosmalto - řada pro zuby poškozené erozí či abrazí
CHLORHEXIL – vysoce kvalitní výrobky na parodontózu
CHLORHEXIDIN - účinný bojovník s parodontózou
Vybíráme náhradní hlavici Philips Sonicare
Jak vybrat sonický zubní kartáček - výhody a funkce zubních kartáčků Philips
Philips Sonicare - zaměřeno na protetiku
Philips Sonicare - zaměřeno na zánět dásní a paradentózu
Philips Sonicare - zaměřeno na fixní aparátky
8 nejčastějších otázek a praktických rad k sonickému čištění dle firmy Philips Sonicare
Sonický, rotační či klasický zubní kartáček
Philips Sonicare - jak postupovat v případě reklamce nebo potíží s výrobkem
Jak správně čistit sonickým kartáčkem Philips
Philips Sonicare - zaměřeno na bělení a pigmentace
Philips Sonicare - zaměřeno na děti
Tabulka zubních kartáčků Philips Sonicare
Mezizubní kartáčky
Mezizubní kartáčky TePe
Mezizubní kartáčky CURAPROX
Fluoridace trochu jinak
Fluoridace
O zubních náhradách neboli korunky, můstky, implantáty
Jednosvazkový SINGLE kartáček a technika SOLO
Zubní plak
Zubní pasta
ELMEX zubní pasta
Jak si vybrat správnou zubní pastu
Jak předejít zubnímu kazu
O paradentóze
Mezizubní péče
Paradontální gely
Jak pečovat o rovnátka
Zápach z úst neboli HALITÓZA
Proč se zuby kazí
Jaký kartáček si vybrat
Bělící zubní kartáčky Megasmaile
Jak pečovat o zubní kartáček
Jak správně provádět ústní hygienu
ENZYCAL – zubní pasta od Curaproxu
Bělení zubů
Výrobky značky CURAPROX
Ústní vody
Rozdělení ústních vod podle účinku
Ordinace dentální hygienistky
Zásady správného čištění zubů
Dentální niť nebo dentální páska?...nebo mezizubní kartáček?

Péče o dětský chrup:
Super zoubek - nová aplikace pro zábavné čištění
Philips Sonicare - zaměřeno na děti
Fluoridace
Fluoridace trochu jinak
Motivujte děti k lepšímu čištění zubů
Výrobky značky CURAPROX pro děti
Jak pečovat o rovnátka
První zoubek v půl roce
Pečujeme o miminko
Mléčný chrup kazí chyby ve stravování
Mléčné zuby potřebují péči
Dětská dentální hygiena a péče o dětské zuby


Kontakty:
Telefon: 605 143 664
e-mail: info@cistimesizuby.cz