ČistímeSiZuby.cz Nákupní košík 0 Kč
ČistímeSiZuby.czO nás

O nás

Podporujeme:
Podporujeme odborníky pečující o nemocné Alzheimerovou chorobou

Internetový obchod ČistímeSiZuby.cz navazuje na dlouholetou, úspěšnou spolupráci s firmou Merten Dental, velkoobchodem, distributorem pomůcek dentální hygieny a je dalším projektem firmy ARTEX, založené Martinem Holičem, která je zaměřena na reklamní servis a prezentaci firem na veletrzích.

Firma ARTEX byla založena v roce 1993 a k 20. výroční její existence spouští nový projekt, internetový obchod ČistímeSiZuby.cz.
www.artexexpo.com - stránky firmy ARTEX
www.merten-dental.cz - stránky partnerské firmy eshopu ČistímeSiZuby.cz

 

V roce 2014 jsme navázali spolupráci s dentální hygienistkou, paní Janou Patzakovou, jejíž odborné články naleznete v sekci  O zubech a které můžete zasílat vaše dotazy z oblasti ústní hygieny na náš e-mail: info@cistimesizuby.cz 

 

Obchod ČistímeSiZuby.cz se specializuje na vysoce kvalitní výrobky firem Philips Sonicare, InterMed, Curaden, TePe a dalších osvědčených značek a na kartáčky nové generace, které odpovídají svojí kvalitou nárokům moderní ústní hygieny. Jedná se především o:  

AirFlossy, sonické zubní kartáčky a zacvakávací hlavice PHILIPS SONICAREphilips logo

V roce 2017 Philips Sonicare oslavil 25 let existence sonické technologie Sonicare, která vznikla v roce 1992. Díky více než 100 leté zkušenosti v oblasti vědeckého vývoje ve zdravotnictví přináší moderní pomůcky, které pomáhají přizpůsobit péči o ústní dutinu nárokům moderní doby a životního stylu.

Mechanické rozrušení zubního plaku sonickým kartáčkem Philips Sonicare pracuje ve vysokofrekvenčním stírání ve vertikulárním směru v součinosti s vodou, zubní pastou a slinan. Dostává se i do obtížně přístupných míst. Hlavice Philips Sonicare se výrazně liší od manuelního kartáčku. Vlastnosti jsou optimalizovány pro každodenní použití k efektivnímu a šetrnému odstraňování zubního plaku.

Kartáčky i hlavice 3. generace se zaměřují na péči o děti a teenagery, na bělení zubů, péči o dásně, krčky a pacienty s parodontózou, na pacienty s rovnátky, či protetickou prací, čímž se předchází znehodnocení inplantátů či můstku a poškození okolních tkání. 

 

Zubní kartáčky CURAPROX a další výrobky firmy CURADEN


        Základem úspěchu švýcarské společnosti CURADEN International AG, založené v roce 1940, je úzká spolupráce se švýcarskými zubními lékaři, dentálními hygienisty a univerzitami. Tato spolupráce vede k rozsáhlým znalostem o technice čištění a péče o zuby. Výsledkem jsou inovativní produkty, které přinášejí opravdový užitek. 

Mezi nejznámější a v České republice velmi oblíbené jak pacienty, tak zubními lékaři, patří fenomenální zubní kartáčky CURAPROX s vlastními patentovanými vlákny CUREN. Tato vlákna jsou tužší, než běžně používaná nylonová vlákna a v ústech zůstávají stejně stabilní jako v suchém stavu. Díky tomu umožňují vyrábět firmě CURADEN účinné zubní kartáčky s velkým počtem velmi jemných štětin.

Firma CURADEN vyrábí a na český trh dodává kompletní řadu výrobků orální hygieny napříč generacemi. Jsou to, mimo jiné, kartáčky a pomůcky pro mezizubní péči, zubní paty CURASEPT a zubní pasty nové generace - ENZYCAL, ústní vody CURASEPT s vlastním patentovaným systémem ADS, medicínské dudlíky, kousátka a zubní kartáčky pro miminka i výrobky řady BDC pro péči o třetí zuby. 

Švýcarská firma CURADEN si je zcela vědoma svého švýcarského původu, jemuž vděčí za schopnost využít rozsáhlé a podrobné vědomosti a vycházet z nich při výrobě promyšlených produktů, které skutečně a snadno řeší náročné úkoly.

 

CHLORHEXIDIN - účinný bojovník s parodontózou  - výrobky CHLORHEXIL firmy INTERMED                     

Chlorhexidin je účinná látka, která aktivně ničí bakterie zubního plaku, snižuje jeho tvorbu a usazování. 
Široká škála antibakteriálního působení, stejně jako schopnost postupně se uvolňovat a být absorbován do zubní tkáně a sliznice dutiny ústní, dělá z chlorhexidinu (CHX) neocenitelného pomocníka pro antibakteriální ochranu.

Chlorhexidin snižuje množství stávajícího zubního plaku, zabraňuje tvorbě nového a brání uchycení mikroorganismů na povrchu zubu. Zubní plak je hlavní příčinou tvorby zubního kazu, zápachu z úst, zánětu dásní  a následné parodontózy. 
Pokud se Vám zubní plak více tvoří, trpíte na afty, krvácením dásní, či parodontózou jsou pro Vás výrobky s chlorhexidinem maximálně vhodné. Chlorhexidin Vám pomůže udržet Vaše ústa déle čistá.

Zubní pasty a ústní vody CHLORHEXIL si od roku 2013, kdy se začaly dovážet do České republiky,  našly nezastupitelné místo v mnoha zubařských ordinacích i lékárnách a domácnostech.

 

Bělící zubní pasty 16% gel pro ordinační i domácí bělení firmy INTERMED  – UNIDENT                    

Bílý úsměv omlazuje, vypovídá o aktivním přístupu k životu a zvyšuje sebevědomí. Po krásných, býlích zubech toužili již lidé ve starém Egyptě. K bělení tenkrát používali popel a sodu. Ale to my dnes, naštěstí, již nemusíme.

Barva zubů je individuální, stejně, jako barva vlasů nebo očí. Zuby začínají ihned po prořezání do dutiny ústní pomalu tmavnout. Většina z nás jejich zabarvení navíc negativně ovlivňuje např. pitím červeného vína, Coca-Coly, kávy, čaje, kouřením, ale i užíváním antibiotik, či vysokým příjmem fluoru.

Trend bílých zubů přišel do Evropy před několika lety z USA a profesionální bělení zubů se stalo v posledních letech velmi populární a vyhledávané i v České Republice. Bělení zubů je dnes vysoce profesionální, bezpečné a velmi účinné.

Bělící zubní 16% gel do specielních  nosičů, inteligentně navržená zubní pasta pro každodenní péči, která díky  antimikrobiální ochraně aktivního kyslíku účinně chrání proti zubnímu kazu a současně šetrně bělí zuby až o několik odstínů a  nakonec  kondicioner – bioaktivní krém pro následnou péči a podporu bělosti zubů – to je další úspěšná řada firmy Intermed, tentokrát  pro domácí a ordinační bělení.

 

Výrobky firmy TEPE


 Prvotřídní švédské zubní kartáčky TePe jsou odolné, pohodlné a vyvinuté ve spolupráci s odborníky na dentální hygienu tak, aby byly co nejkvalitnější a nejefektivnější. Hlavice kartáčku je navržena pro optimální přístup do všech částí dutiny ústní, speciálně vybíraná vlákna pak zajišťují dokonalé odstranění plaku. Ergonomická rukojeť je vyrobena z ekologicky nezávadného polypropylenu a může být vytvarována podle vlastních potřeb pro lepší přístup.

Historie firmy TePe začíná již v roce 1965, kdy řezbář Henning Eklund vyvinul společně s profesory na fakultě v Malmö nový typ dentálních párátek. Tato nová dentální párátka měla trojúhelníkový tvar, čímž odpovídala přirozenému tvaru mezizubního prostoru a byla účinnější a praktičtější.

Brzy na to začala firma vyrábět oblíbené zubní kartáčky TePe. Mezizubní kartáčky byly představeny na počátku 90. let a velmi rychle se staly oblíbené, používané pacienty a doporučovány zubními lékaři po celém světě.

Firma TePe neustále spolupracuje s předními odborníky a snaží se zvyšovat obecné povědomí veřejnosti o orální hygieně, prevenci a onemocnění parodontózou.

Kontakty:
Telefon: 605 143 664
e-mail: info@cistimesizuby.cz