ČistímeSiZuby.cz Nákupní košík 0 Kč
ČistímeSiZuby.czE-shopVše o nákupuDoprava

Doprava

Zásilkovna

Díky Zásilkovně si můžete nechat zásilku poslat do některého z výdejních míst po celé ČR (10/2016 cca 400 poboček). Jejich aktuální seznam včetně otevíracích dob naleznete na stránkách Zásilkovny www.zasilkovna.cz, nebo je naleznete při výběru v objednávce. Ve výdejním místě není možné platit platební kartou, vracet ani reklamovat již vyzvednuté zboží.
Výhody:

  • online sledování pohybu zásilky
  • informování prostřednictvím emailu a SMS
  • lhůta pro vyzvednutí zásilky 10 dní s možností dalšího prodloužení
Cena: 59 Kč, zdarma od: 1 290 Kč
Česká pošta Balík na poštu

Česká pošta má na doručení balíků 2 pracovní dny. V případě nezastižení na udané adrese je zásilka uložena na poště ještě 14 dní a poté je nám v případě nevyzvednutí zaslána zpět. Větší balíky může zprostředkovat Zásilkovna.

Cena: 99 Kč, zdarma od: 1 590 Kč
Česká pošta Balík do ruky

Nechcete čekat na poště? Nechte si Váš balíček doručit domů Českou poštou. Ve vybraných městech je možné doručení i o víkendu či o svátcích. Česká pošta Vás bude o všem včas informovat. Zprostředkovává Zásilkovna.

Cena: 149 Kč, zdarma od: 1 990 Kč
Kurýr - doručení na adresu

U této dopravy si nemůžete vybrat konkrétního dopravce. Zásilku Vám doručí DPD, Česká pošta, InTime kurýr či jiný doravce dle momentální situace a vytíženosti. Cena pro Vás bude vždy stejná. 

Cena: 89 Kč, zdarma od: 1 590 Kč
DPD

Kurýrní společnost DPD doručí  vaši zásilku  na jakoukoli adresu po ČR a to  do druhého dne. Čas doručení vám bude  v předstihu upřesněn. Prostřednictvím služby Zásilkovna.

Cena: 99 Kč, zdarma od: 1 690 Kč
Osobní vyzvednutí

Osobní odběr, za zvýhodněnou cenu a od objednávky za cenu nad 1290,-Kč zdarma,  je možný při platbě převodem ve vybraných pobočkách zásilkovny.
Možnost vyzvednutí po dobu 10 dní od doručení na pobočku.

Cena: 49 Kč, zdarma od: 1 190 Kč


Kontakty:
Telefon: 605 143 664
e-mail: info@cistimesizuby.cz