ČistímeSiZuby.cz Nákupní košík 0 Kč
ČistímeSiZuby.czZásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Provozovatel:
Martin Holič
Jestřebická  639/3, 181 00 Praha 8
IČO: 48047104
DIČ: CZ6811191673
Zapsaný v živnostenském rejstříku vedeném ÚMČ Praha 8

 

Veškeré osobní údaje jsou poskytnuty dobrovolně kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky a jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky a GDRP.

Osobní data shromažďujeme pro splnění objednávky.

V případě fyzických osob: jméno a příjmení, adresu bydliště/adresu dodání, emailovou adresu, telefonní číslo. V případě společností: jméno a příjmení kontaktních osob, telefonní číslo kontaktních osob, e-mailovou adresu kontaktních osob, název společnosti, fakturační adresu, IČO, DIČ.

Tyto údaje se uchovávají po dobu 10 let od ukončení smluvního vztahu, z důvodu možnosti kontroly účetnictví finančním úřadem, nepožaduje-li jiný právní předpis uchování smluvní dokumentace po dobu delší. Smluvní dokumentací se rozumí objednávka a faktura.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. S výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží a správou serveru.

E-mailovou adresu může prodávající použít pro marketingové akce obchodu – newsletter. Z odběru obchodních sdělení se může kupující snadno odhlásit. Po registaci má kupující přístup ke svým osobním údajům, které může aktualizovat.

Výmaz osobních bude proveden na písemný podnět kupujícího na e-mailovou adresu info@cistimesizuby.cz

Naše stránky využívají služby Google Analytics, poskytovanou společností Google, Inc. (dále jen „Google“). Služba Google Analytics používá souborů „cookies“, které jsou textovými soubory ukládanými do vašeho počítače, umožňující analýzu způsobu užívání této stránky jejími uživateli.

Naše stránky využívají služby Google Analytics pouze k anonymnímu vyhodnocení návštěvnosti a statistik stránek.

Detailní informace o Google Analytics, využití získaných infomací společností Google a ochraně osobních údajů ze strany společnosti Google naleznete na https://www.google.cz/intl/cs/policies/privacy/.Kontakty:
Telefon: 605 143 664
e-mail: info@cistimesizuby.cz