Tento web používá soubory cookie. Používám tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním cookies. Další informace zde.
Rozumím
cistimesizuby.cz  
E-SHOP
AKCE
PRO DOSPĚLÉ
BĚLENÍ ZUBŮ
MEZIZUBNÍ KARTÁČKY
ZUBNÍ KARTÁČKY
NÁHRADNÍ HLAVICE PHILIPS SONICARE
SONICKÉ ELEKTRICKÉ KARTÁČKY PHILIPS
ZUBNÍ PASTY
ÚSTNÍ VODY A SPREJE
PARADENTÓZA
MEZIZUBNÍ VLÁKNA A PÁRÁTKA
PÉČE O UMĚLÝ CHRUP
PÉČE O ROVNÁTKA
INDIKÁTORY PLAKU
ŠKRABKY NA JAZYK
ZÁPACH Z ÚST
PRO DĚTI
DĚTSKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY
DĚTSKÉ ZUBNÍ PASTY ÚSTNÍ VODY, NITĚ, KRABIČKY NA ROVNÁTKA
KOUSÁTKA, DUDLÍKY, ZUBNÍ KARTÁČKY PRO MIMINKA
DĚTSKÉ DENTÁLNÍ DÁRKY

Kontakty Kontakty Facebook
Home     O nás     O zubech     O nákupu     Spolupracujeme     Kontakty

Jak vybrat sonický zubní kartáček - výhody a funkce zubních kartáčků Philips


Výhody a funkce zubních kartáčků Philips Sonicare


Elektrické zubní kartáčky získávají v posledních letech na stále větší oblibě.  Pokud je člověk dostatečně zručný a věnuje čištění dostatečně dlouhou dobu, dokáže si klasickým zubním kartáčkem zuby vyčistit stejně dobře jako s elektrickým. Ale doba je rychlá, my moderní a elektrické zubní kartáčky velmi pohodlné. Navíc mají elektrické zubní kartáčky mnoho užitečných funkcí např. časovač, či senzor tlaku. Elektrický kartáček nám sice čas potřebný k dostatečnému odstranění zubního plaku neušetří, ale postará se, pro mnohé z nás, o nudnou práci, ráno i večer, za nás. Výhodou sonických kartáčků je jejich delší životnost. Při výběru zvažte, kolik lidí bude kartáček používat, kde bude umístěn a který model je pro Vás tudíž nejvhodnější. Je možné pořídit rovněž sadu pro celou rodinu, ve které jsou obsaženy dvě rukojeti.

 

Všechny zubní kartáčky Philips Sonicare mají společné:

 

Sonická technologie

Zubní kartáčky Philips Sonicare využívají patentovanou, sonickou technologii. Technologie nečistí zvukem, jak by název mohl napovídat, ale v určitých frekvencích vibrují. Sonické kartáčky pracují na principu vibrace způsobenou ultrazvukovou frekvencí. Jemná vlákna čistících hlavic v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní všechen plak ze zubů, podél linie dásní i z mezizubních prostor. Tím, že udělá za minutu mnohem více pohybů, než ruční kartáček, je čištění účinnější.

 

Program EasyStar
Všechny zubní kartáčky Philips Sonicare mají program pro nové uživatele, na postupné zvykání si čištění zubů elektrickým zubním kartáčkem.  S programem  Easy-start  si můžete na intenzivnější čištění zvykat postupně, během  prvních 14 dnů.

 

Kompatibilita náhradních hlavic
Všechny čistící hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi zubními kartáčky Philips Sonicare vč. náhradních pro děti For Kids.
Vybírat můžete 5 typů ve velikosti Standard nebo Mini + 2  náhradní hlavice pro děti.
Více informací o náhradních hlavicích naleznete v našem článku Náhradní hlavice Philips SoniCare.
Výdrž baterie
Výrobce uvádí, že plně nabitá baterie zubního kartáčku, při lékaři doporučovaném čištění zubů  2x denně po dobu 2 minut vydrží  2-3 týdny.

 

Kontrola doby čištění
Časovač SmartTimer+ Quadpacer
Časovač SmartTimer  vám pomůže tento čas pohlídat a po dvou minutách se zubní kartáček automaticky zastaví. Pro efektivní čištění, zubní lékaři doporučují, rozdělit ústní dutinu na čtyři kvadranty, které budete čistit jeden po druhém.  Zde můžete využít funkci quadpacer. Kartáček Vás  signálem, po 30 sekundách  upozorní a vy budete vědět, že můžete přejí k dalšímu kroku.


Tři kroky čištění a funkcí Guadpacer:
Po nanesení zubní pasty na kartáček, zapněte kartáček až ve chvíli, kdy se jím dotýkáte zubů. Zabráníte tak rozstříknutí zubní pasty.
ústa rozdělíme na 3 plochy:


  • 1. Vnější plochy: zubní kartáček držte horizontálně a pohybujte jím pomalu podél linie dásní. Každému zubu věnujte několik sekund. Hlavu kartáčku naklánějte, tím vyčistíte i mezizubní prostory.
    2. Vnitřní plochy: pohybujte zubním kartáčkem pomalu po vnitřních plochách od jednoho zubu k druhému. Zvýšenou pozornost věnujte dolním řezákům, kde se více vytváří zubní kámen. Nezapomeňte ani na zadní stranu posledních stoliček a mezizubní prostory.
    3. Žvýkací plochy: opět čistěte zubním kartáčkem pomalu a pečlivě jeden zub po druhém.

Tyto tři kroky zopakujte u všech kvadrantů a každému věnujte alespoň 30 sekund. Dohromady tedy minimálně 2 minuty ráno i večer. Pro optimální účinnost nezapomeňte pravidelně vyměňovat kartáčkovou hlavu.

 

To byly funkce společné všem kartáčkům Philips Sonicare.

 

Vybírat pak můžete: čistící režimy, čistící programy a u některých modelů i intenzitu čištění

 

Čistící režimy:
• Režim Clean  určený pro každodenní, běžné čištění a jsou jím vybaveny všechna modely Philips SoniCare
• Režim White  odstraňuje skvrn ze zubů a bělí  a mají jej modely HealthyWhite+ s jedním či dvěmi těly zubního kartáčku, FlexCare Deal Pack s UV sanitérem, FlexCare Platinum s UV sanitérem i bez, DiamondClean.
• Režim Deep Clean  je režim pro hloubkové, tříminutové čistění a má jej model FlexCare Platinum.
• Režim Sensitive  je jemný, přesto důkladný čisticí režim  určený především pro citlivé  zuby a dásně. Ten obsahuje model DiamondClen.
• Režim Clean and White  je režim  pro zesvětlení zubů. Standardní program Clean je doplněn  režimem  White pro maximální odstranění zabarvení z povrchu zubní skloviny.  HealthyWhite
• Režim Gum Care jemně masíruje dásně DiamondClean.
• Režim Massage  umožňuje masáž zubů a dásní a mají jej model FlexCare Deal Pack s UV sanitérem.
• Režim Polish – je určený pro zvýšení lesku zubů  a najdete jej  u DiamondClen

 

Čistící programy

V případě, že si mezi čistícími režimy nenajdete takový, který by Vám vyhovoval, tak pro Vás jsou některé kartáčky vybaveny čistícími programy. Ty jsou obvykle kombinací více čistících režimů a poskytnou proto komplexní péči Vašim zubům.

• Clean&White - program určený pro zesvětlení zubů. Standardní program Clean je doplněn o 30sekundový režim White pro maximální odstranění zabarvení z povrchu zubní skloviny a najdete jej u modelu HealthyWhite
• Go Care - program minutového, rychlého čištění v režimu Clean. Quadpacer signalizuje 15 sekundové intervaly pro každý úsek chrupu. Jsou jím vybavené modely FlexCare, FlexCare s UV sanitérem.
• Max Care - program pro tříminutové čištění, které je sestaveno z kombinace režimů Clean a Massage, jež důkladně vyčistí a zároveň masírují dásně. Program je rozdělen na 45 sekundové intervaly, které se skládají z 30 sekundového režimu Clean a 15 sekundového režimu Massage. Quadpacer odpočítává čtyři 45 sekundové intervaly. Tutu funkci mají modely FlexCare Platinum a  FlexCare Platinum s UV sanitérem


Volba intenzity režimu
Zubní kartáčky Healtly White +FlexCarePlatinum, FlexCare Platinum s UV sanitérem mají volu intenzity  vybraného režimu. Je určen pro citlivé zuby nebo při problémech s dásněmi. Režim Sensitive s nejmenší intenzitou je určen právě hodně citlivým zubům, kterým se tak dostane ta správná péče, jakou potřebují.


Tlakový senzor
Tlakový senzor  u modelů FlexCarePlatinum, FlexCarePlatinum s UV sanitérem hlídá, jak moc na kartáček při čištění tlačíte a pokud tlačíte příliš, kartáček Vás na to upozorní, popřípadě na to reaguje změnou režimu. Tento režim je velice šetrný k dásním.

 

 

UV sanitizér
Modely  FlexCare Deal Pack a FlexCare Platinum jsou pak vybaveny UV sanitérem. Toto zařízení ničí až 99% bakterií z čistících hlavic pomocí UV lampy, která vyzařuje krátkovlnné ultrafialové záření, které narušuje buněčné struktury a tím bakterie ničí.
Dvojí systém nabíjení dobíjení ve skleněném poháru. Sklenice je určena jak pro dobíjení zubního kartáčku, tak pro vypláchnutí úst po vyčištění. Druhá varianta nabíjení je  pomocí cestovního pouzdra s USB/nabíječkou. Díky nabíjecímu pouzdru kartáček pohodlně nabijete i na cestách. Stav nabití kartáčku můžete hlídat díky kontrolce.

 

 

 

 

PHILIPS SONICARE PRODUKTOVÁ ŘADA:


Sonicare EasyClean HX6511/02
Pro jednoduché odstranění zubního plaku
1  výkonný režim Clean
1x náhradní hlavice ProResult Standard
Funkce: Quadpacer a Smartimer
Multinapěťová nabíječka
Nabíjecí lithiové barerie

Doporučená MOC cena dovozcem Philips ČR:  1 699,-Kč

 

 

 

Sonicare Healthy White HX6762/43
Pro přirozeně bělejší zuby
2 režimy: Clean, Clean and White
1x náhradní hlavice DiamondClean Standard
1x náhradní hlavice ProResult Standard
Multinapěťová nabíječka
Nabíjecí lithiové barerie

Doporučená MOC cena dovozcem Philips ČR: 2299,-Kč

K zakoupenímu kartáčku v obchodě ČistímeSiZuby.cz obdržíte zdarma bělící zubní pastu R.O.C.S. Doble nimt.

 

 

 

Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01
Pro přirozeně bělejší zuby
2 režimy: Clean, White
3 intenzity: nízká střední vysoká
1x náhradní hlavice DiamondClean Standard
Multinapěťová nabíječka
Nabíjecí lithiové barerie

Doporučená MOC cena dovozcem Philips ČR: 2999,-Kč

K zakoupenímu kartáčku v obchodě ČistímeSiZuby.cz obdržíte zdarma bělící zubní pastu R.O.C.S. Sensation whitenin nebo R.O.C.S. Magic whitening.

 

 

 

 

 

 

Sonicare HealthyWhite+ HX8923/34 – 2 těla kartáčku
Pro přirozeně bělejší zuby
2 režimy: Clean, White
3 intenzity: nízká střední vysoká
1x náhradní hlavice DiamondClean Standard
1x náhradní hlavice ProResult Standard
Multinapěťová nabíječka
Nabíjecí lithiová barerie
1x plastové cestovní pouzdro

Doporučená MOC cena dovozcem Philips ČR: 4499,-Kč

K zakoupenímu kartáčku v obchodě ČistímeSiZuby.cz obdržíte zdarma náhradní hlavice SENSITIVE, ProResult nebo KIDS ve velikosti MINI nebo Standard dle Vašeho výběru. 2 ks v balení.

 

 

Sonicare FlexCare Deal Pack HX6932/36
2 těla kartáčku vč. UV sanitéru
3 režimy: Clean, White, Massage
2x náhradní hlavice InterCare Standard
UV sanitér s integrovanou nabíječkou
Multi-napěťová nabíječka
1x plastové cestovní pouzdro
Nabíjecí lithiová baterie

Doporučená MOC cena dovozcem Philips ČR: 3999,-Kč

 K zakoupenímu kartáčku v obchodě ČistímeSiZuby.cz obdržíte zdarma bělící zubní pasta R.O.C.S. PRO Fresh nimt  nebo R.O.C.S. PRO Sweet nimt

 

 

 

 

Sonicare FlexCare Platinum
S UV sanitérem  s integrovanou nabíječkou HX9172/14

nebo Bez UV sanitéru HX9112/12

3 režimy čištění: Clean, White, DeepClean
Tlakový senzor
1x náhradní hlavice InterCare Standard
1x náhradní hlavice AdaptiveClean Standard
Plastové cestovní pouzdro

Doporučená MOC cena dovozcem Philips ČR: 4 499,-Kč bez UV sanitéru, 4999,-Kč s UV sanitérem

K zakoupenímu kartáčku v obchodě ČistímeSiZuby.cz obdržíte zdarma náhradní hlavice SENSITIVE, Pro Result nebo KIDS ve velikosti MINI nebo Standard dle Vašeho výběru. 2 ks v balení.

 

Sonicare DiamondClean
Moderní design ve 4 barevných provedeních
Vítěz  D-Testu 02/2016, který hodnotil vybrané elektrické zubní kartáčky.
Bílý HX 9332/04
Černý HX9352/04
Růžový HX9362/67
Ametyst HX9372/04
5 režimů čištění: Clean, White, Polish, Gum Care, Sensitive
2x náhradní hlavice DiamondClean ve velikosti Standard a Mini u bílého a růžového modelu
2x černé náhradní hlavice DiamondClean Standard u černého a ametyst modelu
Unikátní sklenice s indukčním nabíjením
Elegantní cestovní pouzdro s dobíjením přes USB
Nabíjecí lithio-polymerová baterie

Doporučená MOC cena dovozcem Philips ČR: 5699,-Kč

 

K zakoupenímu kartáčku v obchodě ČistímeSiZuby.cz obdržíte zdarma náhradní hlavice Diamond Clean bílé 4 ks ve velikosti MINI nebo Standard dle Vašeho výběru.

 

 

 

 
Poradna:
Příspěvky zdravotních pojišťoven na dentální hygienu v roce 2017
Poradna ústní hygieny

Péče o chrup dospělých:
Jak vybrat sonický zubní kartáček - výhody a funkce zubních kartáčků Philips
Vybíráme náhradní hlavici Philips Sonicare
Bělící zubní pasty R.O.C.S.
Jak pečovat o rovnátka
Zápach z úst neboli HALITÓZA
O zubních náhradách neboli korunky, můstky, implantáty
Mezizubní kartáčky
Mezizubní kartáčky TePe
Mezizubní kartáčky CURAPROX
CHLORHEXIL – vysoce kvalitní výrobky na parodontózu
CHLORHEXIDIN - účinný bojovník s parodontózou
Jednosvazkový SINGLE kartáček a technika SOLO
Zubní plak
Zubní pasta
ELMEX zubní pasta
Jak si vybrat správnou zubní pastu
Jak předejít zubnímu kazu
O paradentóze
Mezizubní péče
Paradontální gely
Fluoridace
Proč se zuby kazí
Jaký kartáček si vybrat
Bělící zubní kartáčky Megasmaile
Jak pečovat o zubní kartáček
Jak správně provádět ústní hygienu
ENZYCAL – zubní pasta od Curaproxu
Bělení zubů
Výrobky značky CURAPROX
Ústní vody
Rozdělení ústních vod podle účinku
Ordinace dentální hygienistky
Zásady správného čištění zubů
Dentální niť nebo dentální páska?...nebo mezizubní kartáček?

Péče o dětský chrup:
R.O.C.S. zubní pasty pro děti
Super zoubek - nová aplikace pro zábavné čištění
Fluoridace trochu jinak
Motivujte děti k lepšímu čištění zubů
Výrobky značky CURAPROX pro děti
Jak pečovat o rovnátka
První zoubek v půl roce
Pečujeme o miminko
Mléčný chrup kazí chyby ve stravování
Mléčné zuby potřebují péči
Dětská dentální hygiena a péče o dětské zuby
Můj účet
Email: Heslo:

Zapomenuté heslo
Registrace

Vše o nákupu a doprava
Obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů

NÁKUPNÍ KOŠÍKKOŠÍK 0,00 Kč
položek 0 ks

diskuse s Romanem Šmuclerem a  dalšími hosty v 90' na ČT24 19.9.2017

čtěte více zde...

Transparentní Valentisnké zubní kartáčky se srdíčkem, nebo barevné pro všechny  zamilované. Milý dárek nejen na Valentina.  

Vzhledem k tomu, že náhradní hlavice Philips  jsou kompatibilní se všemi sonickými zubními kartáčky 3. generace je opradu z čeho vybírat. Pro optimální účinek je potřeba vybrat  ty správné právě pro Vás. V tom by Vám mohl  pomoci náš nový článek:  "Vybíráme náhradní hlavice Philips"

V článku Jak vybrat sonický zubní kartáček Philips naleznete které funkce mají všechny kartáčky společné i které si můžete vybírat. K většině kartáčků zakoupených u nás dostanete zdarma náhradní hlavice nebo bělící zubní pastu R.O.C.S. více informací u jednotlivých kartáčků

Bělící a dětské zubní pasty R.O.C.S. s mnoha pozitivními účinky pro zuby, dásně a ústní mikroflóru.

Více informací v článku:

Bělící zubní pasty R.O.C.S

Dětské zubní pasty R.O.C.S.

GC TOOTH MOUSSE,  GC MI PASTE Plus na podporu zubní skloviny. Příchuť jahodová, máta, vanilka, meloun.

Více inforamcí naleznete v článku Floridace trochu jinak

Je vysoce kvalitní řada výrobků pro prevenci a léčbu parodotózy s unikátní kombinací farmaceutických bylinek a chlorhexidinu.

Přečíst si článek Chlorhexil

Přejít k ústním vodám Chlorhexil

Přejít k zubní pastě Chlorhexil F

Přejít k Chlorhexil Gingival Gelu

Balení po 25 ks za výhodnou cenu. Všechny velikosti v řadě TePe Angle, TePe Original, TePe Extra soft. Všechny kartáčky  jsou s vlastními krytkami. Více informací o kartáčcích naleznete v článku: Mezizubní kartáčky TePe